Наша історія

Ресторан «Бакожин»

Ресторан «Бакожин», розташований в надзвичайно мальовничому куточку Київщини, на скелястому березі річки Роставиця, що перетинає Буки, одне з найдавніших селищ на теренах України.

Археологічні дослідження засвідчили, що раніше в цих краях мешкали і господарили носії трипільської культури, яка розвивалася впродовж величезного проміжку часу.

Також радимо подивитись сайт «итальянская мебель«.

Княжий град Бакожин

В пізніші часи тут, над Роставицею був збудований княжий град Бакожин, який входив до київського великокняжого домену.

Належав він князю Ізяславу І — старшому синові Ярослава Мудрого, а згодом Ізяславовим синам — Ярополку та Святополку ІІ. Неодноразово поселення намагалися знищити, натомість Бакожин досить довго залишався незламним та значним торгівельним центром, про що свідчать знахідки срібних монет Чеського королівства Генуезьких міст у Криму та татарських ханств.

Городище

В ХVI столітті Бакожин, все ж таки, був знищений, під час одного з численних нападів татар та здобув статус городища, тобто порожнього поселення.

Лише згодом стало відомо про невеличке село Буки, яке на той час існувало по сусідству. В ньому, скоріш за все, і оселилися останні бакожинці, яким вдалося уціліти під час нападів.

В XIX столітті володарем Буків був заможний рід Бурчак — Абрамовичів, який збудував тут красиву резиденцію з парком та великою збіркою картин і старожитностей.
Все це загинуло в часи Української революції, коли збурені більшовицькою пропагандою селяни палили панські палаци, перетворюючи на руїну власну землю.

Наприкінці ХХ століття, коли Україна виборола право на власний шлях у майбутнє, Іван Миколайович Суслов вирішив розпочати відновлення давньої слави Буків.

На сьогоднішній день результатом поєднання його надзвичайної уяви з традиціями старовинної спадщини стали ландшафтний парк з храмовим комплексом. За яскраво виражене архітектурне оздоблення та досконалий підбір флори та фауни, в 2007 році буківський господар був нагороджений «Дипломом лауреату державної премії України в галузі архітектури».

Але зупинятись на досягнутому Іван Миколайович не збирається, підтвердженням цьому стало будівництво ресторану. Якому, напередодні відкриття, було вирішено дати назву, на честь старовинного Бакожину.